Με διακρίσεις επέστρεψε ο Ναυτικός Όμιλος Κατερίνης από το Open Πανελλήνιο Διασυλλογικό αγώνα, που διεξήχθη στον Ναυτικό Όμιλο Θεσσαλονίκης στις 7 και 8 Μαΐου 2022. Στην κατηγορία Optimist Κορασίδων την πρώτη θέση κατέλαβε η αθλήτρια του Ομίλου μας Μαργαρίτη Ελένη ενώ στην κατηγορία των αγοριών, στην τρίτη θέση βρέθηκε ο αθλητής μας Ράπτης Άγγελος. Αξιόλογη ήταν και η παρουσία των αθλητών του Ομίλου Κουκουνάρα Γεωργίου, Τρελλοπούλου Ιωάννας και Φαρμακίδου Αθανασίας.
Το Δ.Σ. συγχαίρει όλους τους αθλητές του για την προσπάθεια τους και τους εύχεται πολλές μελλοντικές επιτυχίες.
![](https://nokat.gr/wp-content/uploads/2022/05/20220509_134623.webp)
![](https://nokat.gr/wp-content/uploads/2022/05/IMG_20210909_175203-1024x769.jpg)