Στον Ναυτικό Όμιλο Θεσσαλονίκης θα βρίσκεται ο Ν.Ο.ΚΑΤ. στις 7-8 Μαΐου 2022, με την ιστιοπλοϊκή του ομάδα, για να συμμετάσχει στο Open Πανελλήνιο Διασυλλογικό Αγώνα Κύπελλο Άνοιξης. Ο Όμιλος θα εκπροσωπηθεί, στην κατηγορία Optimist, από τους αθλητές Κουκουνάρα Γ. και Ράπτη Α., ενώ οι αθλήτριες που θα πλαισιώνουν την ομάδα είναι η Τρελλοπούλου Ι., Μαργαρίτη Ε. και Φαρμακίδου Α. Την αποστολή θα συνοδεύει ο προπονητής Ιστιοπλοΐας Νότης Καρπούζας.
Όλα τα μέλη του Ναυτικού Ομίλου Κατερίνης εύχονται καλή επιτυχία στους ιστιοπλόους μας!!!
![](https://nokat.gr/wp-content/uploads/2022/05/IMG_20211120_140716-1024x769.jpg)
![](https://nokat.gr/wp-content/uploads/2022/03/20220314_114823.jpg)