Στις εγκαταστάσεις της Ελληνικής Κωπηλατικής Ομοσπονδίας, στο Ολυμπιακό Κωπηλατοδρόμιο του Σχινιά , βρίσκονται οι αθλητές του Ναυτικού Ομίλου Κατερίνης, Λεβεντέλλη Ελένη-Μαρίνα και Φοροζίδης Παναγιώτης, συμμετέχοντας στο προπονητικό κοινόβιο, από το οποίο θα γίνει η επιλογή της Εθνικής Ομάδας που θα πάρει μέρος στο Παγκόσμιο πρωτάθλημα Εφήβων-Νεανίδων στο Βαρέζε της Ιταλίας στις 27 με 31 Ιουλίου 2022.
Το Δ.Σ. και σύσσωμη η οικογένεια του Ομίλου εύχονται στους κωπηλάτες μας καλές προπονήσεις !!!
![](https://nokat.gr/wp-content/uploads/2022/06/1655190891313.jpg)
![](https://nokat.gr/wp-content/uploads/2022/02/IMG_3818.jpg)