Πρόκριση στην Εθνική ομάδα για την κλάση ILCA 6 Νεανίδων U19 διεκδικεί η ιστιοπλόος Λουκία Σιδηροπούλου, αθλήτρια του Ναυτικού Ομίλου Κατερίνης, για το Youth Sailing World Championships. Ο αγώνας θα διεξαχθεί από τις 27 Απριλίου έως 1 Μαΐου, στην Αρτέμιδα Σπάτων.
Στηρίζουμε την Λουκία και τον προπονητή Ιστιοπλοΐας του Ομίλου μας, Νότη Καρπούζα, σε αυτή τους την προσπάθεια και ευχόμαστε ολόψυχα κάθε επιτυχία!!!
![](https://nokat.gr/wp-content/uploads/2022/04/20220314_114611-1024x769.jpg)